Z radością informujemy o kolejnym sukcesie Uczniów Liceum Filmowego!

W dniach 17 - 19 września odbył się Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Dozwolone do 21".

Jest to konkurs adresowany do młodych twórców filmowych poniżej 21 roku życia. Idea powstała w 1983 roku z inicjatywy Federacji Niezależnych Twórców Filmowych i zdobyła uznanie w środowisku młodych filmowców. Festiwal umożliwia przeniesienia amatorskich filmów na wielki ekran, a także integrację środowiska młodych filmowców oraz wymianę doświadczeń. Konkurs ma charakter otwarty, napływają na niego zgłoszenia zarówno z Polski, jak i z całego świata. Co ważne – jedynym wymogiem jest wiek – poniżej 21 lat – nie ma za to granicy wieku, od której można brać udział w konkursie. Poziom konkursu jest bardzo wysoki. Filmy ocenia profesjonalne jury młodych, które obraduje na terenie każdej z dzielnic biorących udział w wydarzeniu. Festiwalowi towarzyszą warsztaty i spotkania z najlepszymi twórcami filmowymi.

I miejsce 32. edycji Konkursu zdobył Antoni Fertacz za film "Dobry człowiek".

Pozostałe nagrody dla Uczniów Liceum Filmowego:

Gratulujemy!