Zespół Szkół Filmowych- Liceum Filmowe, Gimnazjum Filmowe i Liceum Kreacji Gier Wideo zaprasza na Piknik Historyczny z okazji „Otwieramy Żoliborz 2016”. 15 maja, godzina 10.30 w Parku Żeromskiego.

Zespół Szkół Filmowych działających przy Warszawskiej Szkole Filmowej to nie tylko najnowocześniejsze technologie i świat multimediów, ale także szacunek dla tradycji i historii. Nasze unikalne programy edukacyjne łączą w sobie zupełnie nowe podejście do szeroko pojętej kultury i współczesnych multimediów z klasycznymi wartościami czerpanymi z przeszłości.

Zapraszamy na Piknik Historyczny! W programie warsztaty kreacji gier i najnowocześniejsze technologie rzeczywistości wirtualnej, warsztaty łucznicze, iluminacji i krawiectwa średniowiecznego, a także pokazy walk rycerskich i tańców dawnych.

Serdecznie zapraszamy!

15 maja, godzina 10.30, Park Żeromskiego, wejście od pl. Wilsona

Program:

- możliwość testowania Oculus Rift- gogli do rzeczywistości wirtualnej

- wasztaty kreacji gier

- warsztaty malarstwa i iluminacji średniowiecznych

- warsztaty łucznicze

- warsztaty walk średniowiecznych

- warsztaty krawiectwa średniowiecznego

- pokazy walk rycerskich i tańców dawnych

- pamiątkowe zdjęcia