Uczniowie Liceum Filmowego przy Warszawskiej Szkole Filmowej na scenie Teatru Ochoty! Grupa Teatralna "Drewno" zagra spektakl pt. "Etiuda z Wesela wycięta" w reżyserii Daniela Misiewicza i Bartłomieja Nowosielskiego. Spektakl odbędzie się w ramach nagrody specjalnej festiwalu "Zamoyski Festiwal Teatralny", w którym aktorzy Liceum Filmowego brali udział 22 kwietnia 2017 roku. Zapraszamy uczniów, rodziców i przyjaciół Liceum Filmowego w Warszawie.

Zarezerwuj bezpłatne wejściówki - kliknij!

Spotykamy się 23 maja o godz. 19.00 - dołącz do wydarzenia!

Adres:

Teatr Ochoty
ul. Reja 9
02-053 Warszawa

W spektaklu "Etiuda z Wesela wycięta" występują: Łukasz Brodowski, Jan Chmielewski, Dominika Gastoł, Łukasz Gawroński, Jędrzej Gorski, Paweł Jacques, Zuzanna Jasińska, Aleksandra Kołakowska, Gabriela Kołtun, Mateusz Końca, Albert Lach, Antoni Podgórski, Julia Sauermann, Aleksandra Sierpień.

Zapraszamy. Wstęp wolny!