Wyjątkowy wyjazd integracyjny dla pierwszych klas Liceum Filmowego odbył się w dniach 8-10.09.2014 w Ojcowie.

Fundacja ARCHEZJA przygotowała dla nich specjalny program zajęć, którego głównymi tematami była integracja oraz wiedza o profilaktyce i wychowaniu. Prawdziwą atrakcją wycieczki były warsztaty szermiercze, łucznicze i bębniarskie, a także wyjątkowa gra terenowa. Uczniowie mieli także okazję wziąć udział w zajęciach pedagogicznych, na których pracowali nad przełamaniem swoich lęków i pewnością siebie.

Napięty grafik warsztatowy oraz wspólne zwiedzanie jaskiń oraz pięknych okolic Ojcowa sprawiło, że nasi uczniowie do Warszawy wrócili zmęczeni, ale przede wszystkim zadowoleni i zintegrowani.