Ponad 300 kilometrów na północ od Warszawy trwa integracja klas pierwszych Liceum Filmowego. W tym roku uczniowie wybrali się do Ośrodka Wypoczynkowego VIVA w Jantarze. Integracja zespołu przebiega na dwóch poziomach. W ramach poszerzania wiedzy filmowej, licealiści biorą udział w zajęciach z aktorstwa, analizy filmu, fotografii, a także w warsztatach z kreatywności. Wśród wykładowców znaleźli się: Daniel Misiewicz, Małgorzata Stasiak oraz Jarosław Kupść. Oprócz zajęć profilowych, przygotowano też pakiet sportowy, w ramach którego na aktywnych czeka fitness, paintball laserowy, taniec, park linowy, basen, boiska do koszykówki i piłki nożnej. Co ciekawe, zajęcia integracyjne przybrały formę spotkań przy wschodzie słońca, a każda wolna chwila poświęcona jest na ćwiczenia motywacyjne. - Wszyscy Uczniowie i Nauczyciele przesyłają radosne pozdrowienia - relacjonuje dyrektor Piotr Łukomski.