- „W naszym Liceum z inicjatywy uczniów powstało niedawno „SZKOLNE KOŁO ANIMACJI”- mówi Jeremi Skrodzki, pomysłodawca akcji, uczeń Liceum Filmowego.- „Jego celem jest poznanie ciekawej i zróżnicowanej dziedziny kinematografii jaką jest Animacja. Uczniowie urządzili i wyposażyli z pomocą szkoły nieużywaną salę, zamieniając ją w prawdziwe studio (komputery, profesjonalne oprogramowanie, oświetlenie studyjne itd. ) Mimo, że koło zaczyna dopiero swoją działalność, już cieszy się dużym zainteresowaniem.  Mamy nadzieje, że uda nam się stworzyć nie jeden „oscarowy” film… :)”

Wspieramy pasje i aktywności naszych uczniów i studentów! Będziemy śledzić Wasze działania i trzymamy kciuki za sukcesy Szkolnego Koła Animacji!