W piątek, 24 kwietnia odbyło się zakończenie roku klasy III. Uroczyste spotkanie w Kinie Elektronik rozpoczęło się przemową dr Macieja Ślesickiego, Kanclerza Warszawskiej Szkoły Filmowej. Dziękując za wspólne dwa lata spędzone w Liceum Filmowym wyraził uznanie dla uczniów i życzył powodzenia na maturze, oraz sukcesów nie tylko w branży filmowej ale także we wszystkich sferach życia.

Przemawiał także Marek Brodzki, nauczyciel reżyserii. W imieniu uczniów Liceum parę słów powiedział także Miłosz, znany wszystkim, jako „Prezes”, „spec” od wystąpień publicznych. Oprócz rozdania świadectw, podziękowań i gratulacji odbyła się także projekcja filmu niespodzianki przygotowanego specjalnie na tę okoliczność. Film, dla uczniów żegnanej klasy III przygotowali nauczyciele i uczniowie z innych klas.

Mamy nadzieję, że będziecie nadal rozwijać swoje pasje filmowe i pewnego dnia wrócicie do nas w celu kontynuowania nauki. Życzymy powodzenia, wiary w swoje możliwości i wytrwałości w działaniu!

Do zobaczenia!