Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w naszej akcji świątecznej, w ramach której chcemy wspomóc dom małego dziecka na Muranowie (www.dom-dziecka.pl).

Od 8-go grudnia w sekretariacie będzie można zakupić cegiełkę w postaci pluszowego misia. Cena cegiełki to minimum 15zł, ale można zaoferować więcej. Misie chcielibyśmy dodatkowo przekazać dzieciom jako prezenty, stąd prośba aby zakupione "cegiełki" zapakować ładnie w domu i przynieść z powrotem do szkoły do dnia 18-go grudnia br.
W domu mieszka około 47 dzieci, misiów będzie tylko 50. Zachęcamy wszystkich uczniów do przyłączenia się do akcji!

Za zebrane pieniądze zakupimy najpotrzebniejsze rzeczy i przekażemy dzieciom przed świętami.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączą się do naszej akcji.
KLASA II A wraz z WYCHOWAWCĄ
Dom Dziecka, któremu pomagamy:

Dom Dziecka nr 16
ul. Międzyparkowa 5