Przypominamy o ostatecznym terminie składania deklaracji maturalnych w dniu 07.02.2017.

Dyżury Katarzyny Świątek:
Poniedziałek 06.02.2017 godz. 10-15.

Wtorek 07.02.2017 godz. 14:30-16.

Absolwenci mogą składać deklaracje również w godzinach pracy sekretariatu. 

 

 

Jeżeli chcesz być na bieżąco, śledź zakładkę "Informacje dla Maturzystów" - Kliknij tu!

 

Drogie Maturzystki, Drodzy Maturzyści,

1) Przypominamy, że deklaracje ostateczne składacie do 7 lutego 2017 roku. W praktyce oznacza to, że na wypełnionym już formularzu deklaracji (i złożonym do 30.09.16) wprowadzacie zmiany bądź potwierdzacie ich brak. Bliżej tego terminu podamy Wam daty dyżurów Katarzyny Świątek, w trakcie których będziecie mogli tego dokonać. Pamiętajcie, że te decyzje będą już ostateczne.

Zachęcamy Was do intensywnego przemyślenia swoich wyborów i omówienia ich z nauczycielami, wychowawcami, psychologami.

2) Absolwentki i Absolwenci Liceum Filmowego chcący przystąpić do wybranych przez siebie egzaminów - składacie swoje deklaracje do 7 lutego 2017 roku w Sekretariacie. Jeśli chcecie skorzystać z dostosowań, musicie dostarczyć opinię PPP/orzeczenia PPP/zaświadczenia lekarskie. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: swiatek.ka@gmail.com 

3) Dostosowania są już zatwierdzone przez Radę Pedagogiczną - wszystkie osoby, które poprzez złożenie opinii PPP/orzeczenia PPP/zaświadczenia lekarskiego ubiegali się o nie, proszeni są o niezwłoczny kontakt z p. Flipem Faliszewskim w celu pisemnego wyrażenia zgody na dostosowanie bądź odmówienia chęci skorzystania. Tym, którzy już to uczynili - bardzo dziękujemy. 

Na pytania w wiadomościach mailowych czeka Katarzyna Świątek: swiatek.ka@gmail.com

Feedback