30 czerwca w holu Liceum Filmowego zebrali się uczniowie i nauczyciele. Dyrektor Piotr Łukomski wręczał świadectwa maturalne, gratulował i życzył dalszych sukcesów. Kadra Liceum jest bardzo zadowolona z wyniku egzaminów. Uczniowie w większości także.

- Matura była podchwytliwa- mówiła Jana, która na maturze uzyskała po 100 % z trzech przedmiotów. – Nie mieliśmy wcześniej żadnych wskazówek, kluczy, zupełnie nie wiedzieliśmy, co będzie.

- Pan Bartek ze swoim świadectwem maturalnym dostanie się do każdej szkoły, którą wybierze- Dyrektor Liceum Piotr Łukomski chwalił jednego z uczniów. – To nasz geniusz informatyczny!

- Zaskoczyła mnie informatyka i polski- powiedział Pan Bartek.- polski pozytywnie, a informatykę… Będę prosił o wgląd, bo moim zdaniem poszło mi o wiele lepiej niż 68 %.

Gratulujemy Wam tak dobrze zdanej matury i życzymy sukcesów na dalszej drodze życia!