KINO W TRAMPKACH 4. Festiwal Filmowy dla Dzieci I Młodzieży (1-12 czerwca 2016, Warszawa) czeka na Wasze piękne filmy dla młodej widowni. Termin zgłoszeń upływa 10 kwietnia.

KIM JESTEŚMY?

Festiwal Kino w Trampkach powstał w 2013 roku z wielkimi nadziejami i entuzjazmem jakimi mogą się wykazać tylko szaleni kinomani. Od samego początku przyświecały nam słowa Janusza Korczaka „Nie ma dzieci - są ludzie, ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć.” Ci ludzie mają prawo oglądać różnorodne filmy: o różnorodnych kulturach, problemach, realizowane różnorodnymi stylami, ale robione z szacunkiem do nich. Chcieliśmy im dać takie filmy.

Chcemy na Kinie w Trampkach promować inteligentne kino dla młodego widza. Pokazujemy krótkie, średnie i pełne metraże, aktorskie, dokumentalne, animowane i eksperymentalne.

CZEGO SZUKAMY?

Szukamy krótkich i pełnych metraży dla dzieci (do 13 roku życia) i młodzieży (14-latki i więcej). Wszystkie gatunki.

KONKURSY / JURY / NAGRODY

Cztery konkursowe sekcje:

-          Konkurs Krótkometrażowych Filmów Dziecięcych

-          Konkurs Pełnometrażowych Filmów Dziecięcych

-          Konkurs Krótkometrażowych Filmów Młodzieżowych

-          Konkurs Pełnometrażowych Filmów Młodzieżowych

Są oceniane odpowiednio przez Dziecięce / Młodzieżowe Jury, które przyznają w każdej kategorii Główną Nagrodę “Film-Wędrowiec” i Wyróżnienie.

DEADLINE

10 kwietnia 2016.

23:59 czasu polskiego.

JAK?

Prosimy o zapoznanie się z naszym REGULAMINEM i zgłoszenie filmu poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Są dostępne na naszej stronie: http://www.kinowtrampkach.pl/zglos-film/