Z okazji 5. edycji festiwalu Kino w Trampkach zapraszamy na pokaz filmów młodych twórców. Liceum Filmowe przy Warszawskiej Szkole Filmowej wspiera takie inicjatywy. Młodzi twórcy zaprezentują własne produkcje. Organizatorzy z kolei, dołożą wszelkich starań, aby w pełni odwzorować klimat największych światowych festiwalów filmowych. Mistrzowie kina są nieśmiertelni, podobnie jak kanon filmowy. Jednak to co napędza kinematografięto powiew świeżości. Fala młodych, niepokornych i wyzwolonych twórców nadciąga i zaprezentuje zupełnie nowy wymiar kina. Będzie czerwony dywan, ścianka i glamour. Wieczór uświetni występ teatru improwizacji BCA Flash. Zaś po projekcji After Party „Szpilki i lakiery” w asyście autorów filmów festiwalowych. Zapowiada się szampańska zabawa. Kino w Trampkach od początku swojego działania zrzesza młodzież. W końcu to oni tworzą festiwal.

Program:

1. „Dzień Pełen Wrażeń”, reż. Mikołaj Dołhun

2. „Cięcie”, reż. Tomasz Kurlej

3. „Znokautowani”, reż. Maciej Turski

4. „Misiek”, reż. Natasza Parzymies

5. „Dragon Boy”, reż. Filip Rzedzicki, Jagoda Ślesińska

6. „Dwoistość”, reż. Rossie Stuff

7. „I'm not from here”, reż. Jan Sobczyński

8. „Efekt Domina”, reż. Mikołaj Wróbel

9. „Artysta”, reż. Iga Sadowska

Partnerem wydarzenia jest Warszawska Szkoła Filmowa, Warszawskie Liceum Filmowe, Liceum Kreacji Gier Wideo, grupa BCA Flash, Wyższa Szkoła Artystyczna, Warszawska Szkoła Reklamy i Studio SlowArt oraz warszawskie festiwale filmów młodzieżowych: X Praski Festiwal Filmów Młodzieżowych organizowany przez Stowarzyszenie Serduszko z Warszawy, Festiwal Filmowy w Kochanowskim organizowany przez XXVIII LO im. Kochanowskiego oraz Festiwal Ludzi Aktywnych Kulturalnie organizowany przez XXXIV LO im. Cervantesa.

Program 5. edycji festiwalu Kino w Trampkach znajdziesz tu: www.kinowtrampkach.pl