16 czerwca w Kinie Elektronik odbędzie się pierwsza edycja organizowanego przez Uczniów Liceum Filmowego "Festiwalu Tożsamości FLOW". Uczniowie zapraszają na projekcje filmów i warsztaty. Tematyką wydarzenia będą szeroko rozumiane zjawisko subkultury. Rozpoczęcie o godzinie 9.00. Wstęp wolny.

"Każdy z nas zadaje sobie pytania o własną tożsamość. Znalazłeś już na nie odpowiedzi? Czy wiesz, kim jesteś? Co jest dla Ciebie ważne? A może dopiero odkrywasz swoje wnętrze? Festiwal Tożsamości FLOW pomoże Ci odnaleźć odpowiedzi na każde z tych pytań!
Tegoroczna edycja festiwalu koncentruje się na temacie subkultur, a więc niezależnie od tego, czy jesteś punkiem, gothem, skinem czy emo, na pewno znajdziesz coś dla siebie!"

W ramach wydarzenia odbędą się projekcje filmów, spotkania z ciekawymi twórcami i warsztaty. Gośćmi festiwalu będą m.in. Andrzej Wolf, Wojciech Saramonowicz, Tomasz Ślesicki, Joanna Turkowska, Lidia Popiel.

Zapisy na poszczególne wydarzenia programu poprzez formularz rejestracyjny na stronie: festiwalflow.pl

Program wydarzenia

Warsztaty od 13.30 do 15.00

Audiowizualne - Kino Elektronik