Rusza REKRUTACJA 2017 - wybierz wyjątkową szkołę średnią!

Dzień Otwarty Liceum Filmowego - Dołącz do wydarzenia!

Szukasz szkoły średniej, w której liczą się oryginalne pomysły, kreatywność i pasja? Jesteś ciekawy świata? Zapraszamy na Dni Otwarte Liceum Filmowego oraz jedynego w Polsce Liceum Kreacji Gier Wideo - tu wielkie pomysły zaczynają się w szkolnej ławce. Dołącz do grona młodych osób, które reżyserują własne filmy, organizują profesjonalne sesje zdjęciowe oraz projektują unikalne gry wideo. Zobacz relację wideo z Dnia Otwartego, jaki odbył się w styczniu 2017 roku.

18 marca 2017 roku od godziny 10:00 masz szansę poznać uzdolnionych rówieśników oraz zobaczyć najnowocześniejsze narzędzia do produkcji filmów, gier wideo i wirtualnej rzeczywistości. W jednym miejscu poznasz twórczych pasjonatów, a także doświadczone autorytety branży kreatywej, które wkrótce mogą pokierować Twoją edukacją i karierą. Działasz? Rób to profesjonalnie. Rozwijaj swoją pasję. Ucz się od najlepszych.

Zapraszamy Rodziców i Uczniów!

Przeczytaj informacje na temat zasad rekrutacji: Kliknij tu!

Skontaktuj się z Sekretariatem Zespołu Szkół Filmowych: Kliknij tu!