Uczniowie Liceum Filmowego mają wielkie serca. Tym razem udowodnili to przy okazji zbiórki dla zwierząt ze schroniska. - W tym roku klasy 1A i 1B z naszego Liceum Filmowego postanowiły podzielić się magią świąt z czworonożnymi przyjaciółmi ze Schroniska w Korabiewicach. Od listopada do grudnia trwała zbiórka na schronisko. W ramach tej akcji, 2 grudnia odbył się po raz pierwszy w naszej szkole Świąteczny Kiermasz Charytatywny. W sumie udało się uzbierać 849,23 złotych i kilka ogromnych worków z jedzeniem, smycze, obroże, przysmaki oraz ciepłe koce i podkłady dla szczeniaków. Wszystkie prezenty przekazaliśmy podczas naszej wizyty w Korabiewicach 15 grudnia. Podopieczni schroniska chcieli bardzo podziękować za pamięć i wasze duże serca! - napisała Nauczycielka Zespołu Szkół Filmowych Kay Czepli-George. Wszystkim bardzo gratulujemy!